Опитування учасників освітнього процесу щодо ОНП Біологія ОР Доктор філософії

Posted in Новини

Центр моніторингу якості освіти разом з кафедрою біології природничого факультету провели опитування серед здобувачів освіти, науково-педагогічних працівників та роботодавців щодо ОНП Біологія ОР Доктор філософії.

На думку 100% здобувачів освіти  було достатньо часу для засвоєння дисциплін/освітніх компонентів. 100% респондентів зазначили, що система і критерії оцінювання дисциплін на освітній програмі  були прозорими і об’єктивними, із застосуванням різних форм контролю.

Обираючи методи і форми провадження навчальної і наукової роботи, 50% науково-педагогічних працівників враховують  думку здобувачів вищої освіти і 50% - частково. 66,7% викладачів зазначили, що повністю дотримуються принципів академічної доброчесності в процесі викладацької та наукової роботи та 33,3% - переважно дотримуються.

100% роботодавців вважають, що освітня програма 091 Біологія третього рівня вищої освіти відповідає вимогам ринку праці і сучасний ринок праці потребує таких фахівців.

З результатами опитування можна ознайомитись за посиланням: Загальний звіт про опитування учасників освітнього процесу щодо ОНП Біологія ОР Доктор філософії